Elektrik Tesisatı - Tadilat 35 İzmir Tadilat Ofisi

Mükemmel Değişim

Anahtar teslim tadilat yaptırmak ev ve iş yerinizde ki alanlara ayrı zamanlarda tadilat yaptırmaktan daha ucuza ve daha homojen bir yapıya sahip olmanızı sağlar.

Tadila 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Elektrik Tesisatı ve Hizmetleri

Ev tadilatın da ki riskli işlerden biridir elektrik tesisatıdır. Küçük hatalar sakatlığa hatta cana mal olabilir. Bir priz yada bir lambanın anahtarını değiştirebilirsiniz. Ama iş tesisat çekmeye geldiğinde şalter kutusuna müdahele etmek gerektiğinde durum tehlikeli bir hal alabilir. Gerekli eğitimlerden geçmiş elektrikçilere ihtiyacınız var demektir. Tadilat 35 ekibi ile gerekli değişiklik ve yenilemeleri sizin için yapabilir.

Kur, Onar, Değiştir ve Daha Fazlası

Zaman zaman ev sahipleri, kablolama ve elektrik bileşenlerini içeren küçük projelere sahiptir. Tadilat 35, tavan vantilatörü gibi elektrikli aletleri profesyonelce kurar ve ışık anahtarları, dimmerler ve ev aydınlatma armatürleri ile ilgili sorunları giderir.

Tavan Vantilatörü Kurulumu

Tavan vantilatörü takmak, kullanım maliyetlerinden tasarruf etmenin yanı sıra, odanızın mevcut estetiğini geliştirir ve ek aydınlatma işlevi görebilir. Tadilat 35'in sigortalı ve uzman teknisyenleri, tavan vantilatörünüzün harika görünmesini ve çalışmasını sağlamak için gerekenleri yapabilir.

Dimmerler, Zamanlayıcılar ve Hareket Detektörleri

Aydınlatmaya dimmerleri ve programlanabilir zamanlayıcıları güvenli ve hızlı bir şekilde kuruyoruz ve garaj ve dış aydınlatmaya hareket dedektörleri ekliyoruz. Doğru ürünü seçmenize ve aynı gün kurulum yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Ulaşılması Zor Ampuller ve Duman Dedektörleri

Yüksek tavanlarda lamba tesisatları ve kurulumları ulaşılması zor yerlerde olması gereken duman dedektörlerinin yerleştirilmesinde gerektiğinde, yerel Tadilat 35 işi hızlı ve güvenli bir şekilde yapacak deneyime ve donanıma sahiptir.

Aydınlatma Fikstürü Kurulumu

Bir aydınlatma armatürü mü yeniliyorsunuz? Profesyonel kurulumumuz güvenlidir ve standartlarınızı karşılar. Tüm ev geliştirme profesyonellerimiz, kaliteli ve sorunsuz bir deneyim sağlamak için tamamen sigortalıdır.

Gevşek Duvar Anahtarları ve Priz Onarımı

Gevşek elektrik anahtarları ve prizler için güvenlik her zaman bir endişe kaynağıdır ve onları tamir etmekte tehlikeli olabilir. Tadilat 35 profesyonelleri bu işlere nasıl güvenli bir şekilde yaklaşılacağını bilir ve size gönül rahatlığı sağlar.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder