Mutfak Tadilatı - Tadilat 35 İzmir Tadilat Ofisi

mutfak tadilatı

Mükemmel Değişim

Tüm ev geliştirme uzmanlarımız ortalama 10 yıllık deneyime sahiptir, bu da size her zaman hayal ettiğiniz mutfağı elde etmek için çok çeşitli işleri tamamlayabilecekleri anlamına gelir. 

Tadilat 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Mutfak Tadilatı

Kurulum, yeniden düzenleme, tadilat, onarım ve daha fazlası  güvenilir ve deneyimli tadilat hizmetlerimiz, ailenizin anılarını yeniden yaşayabilmesi için işi doğru ve zamanında yapacaktır.

Mutfak Tezgah Arası Kurulumu

Mutfak tadilatında tezgah arası yaptırmak mutfağınıza son dokunuştur. Öncelikle, renk paletinizi ve malzeme seçeneklerinizi göz önünde bulundurun. Profesyonel ustalarımız, aşağıdakiler de dahil olmak üzere her türlü tezgah arası yapma konusunda bol deneyime sahiptir:

  • Cam, Seramik ve Fayans
  • Paslanmaz Çelik Levhalar
  • Boya veya Duvar Kağıdı

Mutfak Dolap Kurulumu ve Onarımı

Dolaplarınızın düz, hizalı ve güvenli olduğundan emin olacağız. eskilerinin güvenle sökülüp yeni modern dolaplarınızın kurulması marangozlarımızın işidir. İster yeni dolaplar kuruyor, ister mevcut dolabı yeniliyor veya onarıyor olun, deneyimli ustalarımız vizyonunuzu gerçeğe dönüştürecektir. İşimize ve garantimize güvenebilirsiniz.

Mutfak Tezgah Montajı ve Onarımı

Mutfak tadilat uzmanlarımız, laminat, mermer, granit, kuvars, doğal taş, ahşap, çimstone ve daha fazlası çeşitte mutfak tezgahı dahil olmak üzere her türden mutfak tezgahı kurar ve onarır. Özel bir meşe barı ve ya bir kasap blok tezgahı yapmaya kadar, profesyonellerimiz tüm özel tezgah kurulum projelerinizi tek bir çağrı ile tamamlayacaktır.

Özel Mutfak Adaları

Harika bir mutfak adası mutfağın merkezi haline gelir. Tüm odayı bir araya getiren özel mutfak adasını tasarlamak, inşa etmek veya yenilemek için deneyimli kadromuzla birlikte çalışın. Daha küçük mutfaklar için portatif bir mutfak arabası düşünün.

Mutfak Musluk ve Batarya Tamiri ve Montajı

Lavabonun altındaki kovayı boşaltmaktan bıktınız mı? Sızdıran musluğunuzu tamir edelim. Tamamen yeni bir musluk istiyorsanız, deneyimli ustamız mevcut musluğunuzu güvenle söküp yenisini takabilir. Artık damlama yok!

Mutfak Seramik ve Fayans Montajı ve Onarımları

Fayansın mutfakta bu kadar popüler bir döşeme seçeneği olmasının bir nedeni var. Ahşap ve halının aksine suya dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. Ustalarımız, tüm mutfağınıza veya evinizin herhangi bir yerine seramik zemin döşemek için gerekli araçlara ve uzmanlığa sahiptir.

Mutfak Aydınlatma Fikstürü Montajı ve Onarımı

Karanlıkta yemek pişirmeyi ve yemeyi bırakın! Profesyonel uzmanlarımız, gömme aydınlatma, ray lambaları, pandantifler, avizeler veya mutfağınıza eklemek istediğiniz her türlü aydınlatmayı kurmak için donatılmıştır. İster mutfak masanızın üzerine bir aydınlatma armatürü monte edin, ister bir ampulü değiştirin, hiçbir iş çok büyük ya da çok küçük değildir.

Mutfak Tadilat & Yenileme

Tüm ev geliştirme uzmanlarımız ortalama 10 yıllık deneyime sahiptir, bu da size her zaman hayal ettiğiniz mutfağı elde etmek için çok çeşitli işleri tamamlayabilecekleri anlamına gelir. Mutfağınızın tadilatı hakkında konuşmak için bugün  İzmir'in tadilat firması Tadilat 35 arayın. Alçıpan, marangozluk, döşeme, boyama – Tadilat 35 hepsini yapar.

Lavabo Kurulumu ve Onarımı

İster yeni bir çiftlik evi lavabosu arıyor olun, ister şu anda sahip olduğunuz lavaboyu değiştirmeniz gerekiyorsa, yeni lavabonuzun tezgah üstüne sığmasını ve damlama yapmadan çalışmasını sağlayacağız. Hatta yeni bir çöp öğütücüyü tamir edebilir veya kurabiliriz.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder