Alçıpan Sıva - Tadilat 35 İzmir Tadilat Ofisi

Mükemmel Değişim

Anahtar teslim tadilat yaptırmak ev ve iş yerinizde ki alanlara ayrı zamanlarda tadilat yaptırmaktan daha ucuza ve daha homojen bir yapıya sahip olmanızı sağlar.

Tadila 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Alçıpan İşleri

Tüm alçıpan duvar ve tavan dekorasyonlarınız için bizi araya bilirsiniz. Banyo ve salonlarınıza alçıpan nişler, Televizyonunuz için alçıpan tv ünitesi tavanlarınıza ışık bantları ve spot aydınlatmalar için asma tavan ve daha bir çok şey yapmaktayız.

Nispeten ucuz ve kurulumu kolay olan alçıpan, iki kat karton arasında ince bir alçı tabakasından oluşan sandviç üründür. Günümüzde çoğu binada duvar ve tavanlarda sıva yerine kullanılmaktadır.

Alçıpan yapmanın iki temel adımı vardır. İlk olarak, alçıpan ustaları, alçıpan panelleri binanın iç gerekli şekillerde sabitler. İkincisi ise alçı sıva ile düzeltilir. Bazı alçıpan ustalarımız, panellerin kesilmesi ve montajında ​​uzmanlaşırken, diğerleri derzleri bitirme konusunda uzmandır. Ancak, birçok ustamız her iki tür işi de yapar.

 

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder