Banyo Tadilatı - Tadilat 35 İzmir Tadilat Ofisi

Banyo Tadilatı

Mükemmel Değişim

Evinize daha fazla doğal ışığın girmesini sağlamak için pencereleri güncellemek veya şofben için yapılmış artık kullanılmayan bacayı banyonuzdan çıkarmak mı istiyorsunuz?

Tadilat 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Banyo Tadilat & Tamirat Hizmetleri

Banyolar bir aktivite merkezidir ve her şeyin güzel görünmesini istersiniz: duvarlar, zeminler ve dolaplar. Banyo tadilatında tamamlamanız gereken proje ne olursa olsun, zamanında telim etmeyi ve memnuniyetinizi garanti eden kaliteli işçilik yapmayı taahhüt ediyoruz.

Banyo Tadilat & Tamirat

Sıradan olanı sıra dışı olana dönüştüren ve hem işlevsellik hem de değeri artırarak yaşam alanlarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan geniş bir banyo tadilatı ve yenileme hizmetleri yelpazesine sahibiz.

Tadilat 35 olarak küçük bir banyo tadilatından heyecan verici ve ilham veren yenileme projelerine kadar her türlü banyo yenileme işini üstlenmekteyiz. Banyonuz için aklınızdaki proje ne olursa olsun, istediğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Banyolar herhangi bir evin en çok kullanılan ikinci kısmıdır, bu nedenle banyonuzu yenileyecek ve ona yeni bir hayat verecekseniz, Tadilat 35 olarak sunduğumuz aşağıdaki hizmetler tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir.

Banyo Tesisatları

Eski küvetinizi veya duşunuzu değiştirmek veya küveti söküp yerine bir spa kurmak istiyorsanız, banyo montaj uzmanlarından oluşan güler yüzlü ekibimiz projenizin her aşamasında size yardımcı olabilir. Banyonuz için satın alabileceğiniz duşlar, spalar ve lavabolar gibi en iyi ürünleri bile tavsiye edebiliriz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden büyük gurur duyuyoruz ve hizmet ettiğimiz yıllar boyunca şehir genelinde ev sahipleri arasında harika bir itibar oluşturmak için çok çalıştık. İster bir duş perdesi takmaya, ister yeni bir makyaj ünitesi ve ayna takmaya, isterse klozetin değiştirilmesine ihtiyacınız olsun, Tadilat 35'i arayın.

Kendimizi basit tesisatçılar olarak değil, sürekli olarak müşterilerimizin beklentilerini aşan işçilik sunan kararlı ustalar olarak görüyoruz. Sağladığımız çok çeşitli banyo kurulum hizmetlerinden etkileneceğinize inanıyoruz.

Banyo Dönüşümleri

Bir banyoyu gerçekten dönüştürmek ve ona yeniden hayat vermek için, sizin için üstlenebileceğimiz çok sayıda yenileme projesi var. Duvar ve yer seramikleri, banyonuzun görünümünü güncellemenin, evinizin diğer alanlarının renk şemaları ve tasarımları ile uyumlu hale getirmenin ve ayrıca hijyen ve güvenliği artırmanın harika bir yoludur.

Evinize daha fazla doğal ışığın girmesini sağlamak için pencereleri güncellemek veya şofben için yapılmış artık kullanılmayan bacayı banyonuzdan çıkarmak, banyonuzun görünümünü değiştirmenin ve evinize değer katmanın başka bir yoludur.

Şehir genelinde ücretsiz banyo yenileme danışmanlığı sağladığımız için, Ücretsiz Keşif için Tadilat 35'i bugün arayın.

Tasarım danışmanlarımızdan biri, banyonuzu en iyi şekilde nasıl dönüştüreceğiniz konusunda bilinçli bir karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgilerle birlikte evinizi ziyaret edecek.

Büyük veya küçük banyoların yenilenmesi, estetiğin ve azami kullanım alanı oluşturmak için akıllıca ürün seçimi ve dikkatli işçilik gerektiren bir süreçtir. Tüm çalışmalar, profesyonellerden tavsiye istemek suretiyle elde edilebilecek uyumlu ve son derece işlevsel bir ortamın yaratılmasına odaklanmalıdır.

İlk olarak, banyoda yapılacak tüm değişiklikleri, tesisat ve ısıtma sistemlerinin değiştirilmesinden duvar ve tavanlardaki olası bakım çalışmalarına kesin bir plan ile yaklaşmak gerekir. Elektrik sistemi, ıslak zemine uygun tasarlanmalı ve yapılmalıdır. Spesifik olarak, eğer aynı duvarda hem elektrik hem de sıhhi tesisat sistemi varsa, standartlara uymak ve bağlantıları su kaynağından güvenli mesafede konumlandırmak gerekir. Banyo zemini ve duvar da kullanılacak malzemeler sadece şıklık için değil, aynı zamanda su geçirmez, temizlemesi kolay ve dayanıklı olmalıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise duvar da ki kapamanın yüksekliği. Tavana gelince, özel bir küf önleyici boya ile kaplanmalıdır.

Uyulması gereken diğer kural aydınlatmadır. Aydınlatmada ki ufak bir hata ya detayları yok eder yada kasvetli bir durum yaratır.

Bu ve diğer tecrübelerimizden faydalanmak için ücretsiz keşif için bizi çağırın.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder