Dış Cephe - Tadilat 35 İzmir Tadilat Ofisi

Mükemmel Değişim

Anahtar teslim tadilat yaptırmak ev ve iş yerinizde ki alanlara ayrı zamanlarda tadilat yaptırmaktan daha ucuza ve daha homojen bir yapıya sahip olmanızı sağlar.

Tadila 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Dış Cephe ve Çevre Düzenleme

Onar, Yükle, Temizle, Değiştir ve Daha Fazlası

Evinizin dışı genellikle evinizin ilk izlenimidir. Evinizin dışını ve yapısal bütünlüğünü korumak, uzun vadede daha maliyetli onarımları da önleyebilir. Çatlamış sıvalar, eskimiş boya, oluk temizliğinden dış cephe kaplanması ya onarımına ve daha fazlasına kadar Tadilat 35, büyük ve küçük tüm dış cephe ve çevre düzenleme projeleriniz için çözüm noktasıdır. Binanız kaç katlı olursa olsun gerekli personel ve donanımla işi güvenli bir şekilde bitirecektir. Dış cephe tamirat, tadilat, sıva ve boya işleri haricinde diğer konularda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Çit Kurulumu ve Onarımı

İster yerinde ister mağazadan satın alınmış olsun bir çözüme ihtiyacınız varsa ev geliştirme profesyonellerimiz büyük ve küçük tüm dış mekan çit projeleri için garantili memnuniyet sunar. 

Çit türleri şunları içerir:

  • Ahşap çit
  • Vinil çit
  • PVC çit
  • Ferforje Korkuluk
  • Zincir Korkuluk
  • Alüminyum çit

Oluk Yapım / Montajı Oluk Temizleme ve Oluk Onarımı 

Tadilat 35'nin uzman çatı ekipleri oluk montajı, onarımı ve temizliği konularında güvenceli hizmet sunar. Yağmur suyunu evinizin temeline, alt döşemelerine ve elektrik panosuna yönlendirebilecek yaprakları, ince dalları ve tortuları temizler. Ayrıca rüzgar, buz ve düşen ağaç dalları nedeniyle zarar gören, bozulmuş ve işlevin yitirmiş olukları onarır. Başka bir çözüm, oluk muhafızları kurmak olacaktır. Birçok ev sahibi, mevsimsel oluk temizliği ihtiyacını ortadan kaldırmak için oluk koruyucularına yatırım yapıyor. Tadilat 35 teknisyenleri, seçtiğiniz oluk koruyucu ürününün deneyimli montajcılarıdır. Bir arama, giderek büyüyen bu yapılacaklar listesini tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Dış Cephe Kaplama Çeşitleri

Genellikle mantolama olarak bilinen, fakat çok farklı tip tür ve şekillerde yapılan hatta kendi içinde mantolamaya sahip dış cephe kaplama çeşitleri vardır.

Dış Cephe Mantolama

Dış cephe kaplama dendiğinde en çok bilinen yöntem, mantolama yöntemidir. Nedeni ise, uygulanmasının kolay çabuk bulunur ve düşük maliyetli olmasıdır. 3 farklı yöntemle yapılabilir. 

  • Binanın hem içinden, 
  • Binanın dışından
  • Binanın hem içinden hem dışından

5627 Sayılı Kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkartılan yönetmeliğine göre yeni yapılacak binalarda 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren yalıtım şartı konulmuştur. Ayrıca bu tarihten önce yapılmış olan eski yapılarda da 2017 yılına kadar Enerji Kimlik Belgesi alma şartı getirilmiştir.

Silikon Dış Cephe Kaplama

Galvanizli çelik kullanılarak üretilmiş ankraj bağlantıları ile binaya montelenen, cam taşıyan profillere ve kendine has bağlantı parçalarına sahip yatay profil içeren bir dış cephe giydirme çeşididir. Binalara modern ve zengilik kattığından genelde iş yerleri dış cephe kaplama yöntemi olarak seçmektedir. Diğer dış cephe giydirme sistemleri ile birlikte uyumludur.

Alüminyum Kompozit Dış Cephe Kaplama

Alüminyum kompozit dış cephe kaplama yöntemi, yan yana dizilen düz alüminyum kompozit plakaların birleşiminden oluşan ve yer ve durumuna göre alüminyum veya galvanizli çelik bağlantı elemanları ile bina dış cephesine bağlanır.

Alüminyum dış cephe kaplama sistemi, hafif ve ince bir yapıya sahiptir. Binalara, ısı ve ses yalıtımı için kolay uygulanabilir bir yöntemdir. Değişik renklerde ve görünüşlere sahip zengin bir kataloğu olduğundan binalara farklılık katmaktadır.

Doğal Taş Kaplama Dış Cephe

Bina ve evlerin dış cephelerine doğan taş görünümü veren, sağlam, dış etkenlere dayanıklı bina giydirme şeklidir. Dekoratif yönü ağır basan dış cephe kaplama sistemidir.  Bu yöntemde, değişik renk model ve şekilde bulunan bisküvit tuğlalar kullanılır. Binaların görsel olarak zenginleşmesini sağlamaktadır.

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Ahşaptan üretilen doğal bir malzemedir. Binaya doğal bir görünüm sağlar. Hafiftir ve binaya fazla bir yükü olmaz. Sağlıklı bir yalıtım yapıldığında güçlü ve zarif bir dış cephe kaplama şeklidir. Yanıcı özelliğinin yüksek olmasından dolayı ne kadar çok hoş görünse de dış cephede tercih edilme miktarı düşüktür.

Prekast Dış Cephe Kaplama

Dekoratif özellikleri en yüksek olan 15-20mm kalınlığında üretilen ve içerisinde beyaz çimento, silis kumu, su, cam elyaf ve polimer karışımı bulunan, hafif, sağlam ve dayanıklı dış cephe kaplama şeklidir. Ahşap, polyester veya benzeri  kalıplara püskürtme yöntemiyle uygulandığı için, en derin detaya kadar şekle girme özelliğine sahiptir.

Sert Hava Durumuna Hazırlık

Kış havasını asla engelleyemeseniz de, buna hazırlanmak için atabileceğiniz adımlar var. Tüm bunları yapılacaklar listenize eklemek yerine, bizimkilere ekleyin! Evinizin her yerine uygun yalıtım yapabilir, çatınızı inceleyebilir, oluk koruyucuları takabilir ve kışa hazır olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Sıva Tamiri

Tamir ve bakım hizmetlerimizle evinizdeki sıvaların yıllarca dayanmasını sağlayın. Çatlaklar veya diğer bozulma belirtileri fark ettiyseniz, bizi aramanız yeterlidir. Sadece evinize gelip herhangi bir sıva hasarını onarmakla kalmıyoruz, aynı zamanda sıhhi tesisat sisteminizden gelen su ile ilgili sorunları da çözebiliriz. Bu, evinizin sıhhi tesisatına zarar gelmesinin yanı sıra gelecekteki sızıntıları veya duvar hasarlarını önlemeye yardımcı olabilir. 

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder