Sık Sorulan Sorular SSS FAQ - Tadilat 35 İzmir Tadilat Ofisi

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİ ÇAĞIRIN

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Sık Sorulan Sorular

Aşağıda en çok karşılaştığımız sorulara cevaplar hazırladık. Sorunun üstüne tıkladığınızda hemen altında cevabını görebilirsiniz.

Mutfak tadilatınızın maliyetini öğrenmek için Mutfak Tadilatı Hesaplama programımıza bakabilirsiniz.

Banyo tadilatınızın maliyetini öğrenmek için Banyo Tadilatı Hesaplama programımıza bakabilirsiniz.

Tadilat 35 Güzelyalı Mh. 27. Sk. no.:9/C Konak - İzmir - Türkiye PK. 35290 adresinde ikamet etmekte ve tüm İzmir'e hizmet etmektedir.Google Haritalar üzerinden de konumumuzu görebilir ve İletişimsayfamızdan da iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

"Tadilat 35" Proje Planlama İnşaat ve Danışmanlık şirketinin bir markasıdır. Proje Planlama olarak 16 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte ve 27.Ekim.2020 tarihinden beri Tadilat 35 markasıyla İzmir'de tadilat işleri yapmaya başlamıştır.

Evet ve hayır. Kadromuzda mimar yok ama üst düzey mimarlar ve mimarlık firmalarıyla ilişkilerimiz var. Mimari projelerimizi E Kare Mimarlık Şirketi ile ortak çalışmaktayız. Kadromuzda proje yöneticileri ve çeşitli ticaret profesyonelleri var.

Çoğu mutfak ve banyo tadilatı, bir tasarım anlaşması olmaksızın sözleşmeye tabidir. Tasarım anlaşmaları genellikle birden fazla odanın (bütün bir ev tadilatı gibi) büyük tadilatları veya ek bina projeleri için kullanılır.

Sizinle yaptığımız ücretsiz danışmanlık sırasında projenizin süresini tartışacağız. Fakat komple bir tadilat 45 ila 60 gün sürmektedir. bununla beraber Mutfak ve Banyo Tadilatı ayrı ayrı yıkım süreci başlaması ile 7 ila 15 sürmektedir. Projenizi zamanında tamamlamanın kilit unsuru, ürünlerinizi seçebilmeniz için süreç boyunca hazır olmanızdır. Ayrıca, tadilat sırasında normal çalışma saatlerinde (Pazartesiden Cumaya 08:00 - 17:00) evinize tam erişime ihtiyacımız olacak. Tüm malzemeler alınana kadar evinizde çalışmaya başlamayacağız. Şirket politikamız, inşaata başladığımızda tamamlanana kadar projenizde kalmaktır.

İnşaat güzel olmadan önce dağınık kirli ve tozludur. Bununla birlikte, gerektiğinde temiz brandalar sererek ve çalışma alanını ve hareket alanlarını günlük olarak temizleyerek mülkünüze saygı duyuyoruz.

İş verildikten sonra ölçümler için sizi ziyaret ettiğimizde size sorumlu tutulabileceğimiz bir program vereceğiz. Proje yöneticimiz işinizin durumunu düzenli olarak iletecektir. Amacımız, sorularınızı siz daha sormadan cevaplamak.

İzmir'in Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere ve Torbalı ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Fakat tüm İzmir dahilinde tadilat konusunda her sorunuz için bize çekinmeden yazabilir ve bizi arayabilirsiniz.

Evet ve Hayır. Evet, yaptığımız tüm işler faaliyetimiz devam ettiği sürece kapsamamız altındadır ve ne zaman bizden kaynaklı bir hata oluşursa tamamını tazmin etmeyi taahhüt ediyoruz. Fakat tadilatlar genelde eski yapılarda yapıldığından oluşabilecek bizden kaynaklı olmayan yapısal hatalar ve deformasyondan dolayı işimize gelen zararı tazmin etmiyoruz. Bununla beraber 5 yıl işçilik ve kullandığımız malzemenin üreticisinin sağladığı kadarda ürün garantimiz vardır. Örnek çimstone tezgahlar 7 yıl fakat belenco tezgahlar 15 yıl Vitra'nin bazı ürünleri 10 yıl bazı ürünleri 2 yıl garantilidir.

Tadilat çok tozlu ve kirli olabilse de, projeniz yapım aşamasındayken karmaşayı azaltmak için önlemler alıyoruz. İnşaat alanını mümkün olduğunca izole etmek için plastik toz bariyerleri kullanarak çalışma alanının dışında kalan kısımlara toz ulaşımını minimum seviyede tutmaya çalışıyoruz. Toz kontrolü konusunda çok hassasız ve hepimiz çok vicdanlıyız. Deneyiminizin mümkün olduğunca keyifli olduğundan emin olmak için elimizden geleni yapacağız

Ürünleri kendimiz temin etmeden maalesef proje yapmıyoruz. Bunu eskiden yapardık ama hasarlı gelen veya takmaya alışkın olmadığımız ürünlerle ilgili birçok sorun yaşadık. Hasarlı ürünlere, benzersiz kurulumlara ve özel ürün bilgilerine yardımcı olmak için tedarikçilerimizle olan ortaklıklarımıza güveniyoruz.

Değişir. Bodrumlar, mutfaklar ve banyolar gibi evin orijinal alanı içinde çalışırken projeler tasarlamak için CAD yazılımı kullanıyoruz. Yeni bir ev veya ek inşaat yapmayı planlıyorsanız, gerekli tüm çizimleri tasarlamak için beraber çalıştığımız mimarlık firması E Kare Mimarlık var.

Oldukça şaşırtıcı mekanlar tasarladık ve projeniz için yapabiliriz, bu harika fikirleri ayırdığınız bütçe karşılamıyorsa, birbirimizi zamanını boşa harcamış oluruz. Gerçekçi bir bütçe ile yola çıkarak hem ihtiyacınıza hem de bütçenize göre tasarım yapmamıza olanak sağlarsınız. Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz, bütçeniz konusunda samimi olmak, değer odaklı bütçe fikirleri bulmamıza olanak tanır. Projeniz için gerçekçi bir bütçenin ne olması gerektiğini bilmemeniz çok normal. Bunu istekleriniz dahilinde beraber konuşarak belirleyebiliriz

Her ne kadar yenileme çalışmaları dağınık ve gürültülü olabilse de, evden ayrılmanız zorunlu değildir. Müşterilerimizin çoğu, özellikle projeniz evinizin mutfak, banyo veya bodrum katı gibi dağınıklığın yaşam alanınızdan ayrılabileceği belirli bir alanıysa, tadilat sırasında evlerinde yaşamayı tercih ediyor. Ancak projeniz kapsamlı ise geçici olarak taşınmanızın sizin için daha pratik olabileceğini unutmayın. Projenizi planlamadan önce özel durumunuzu tartışalım ve ortak bir karara varalım.

Ekibimiz, ev sahiplerinin tadilat şirketlerine karşı sahip olduğu önyargılı fikirlerin tersine çevirmeye kendini adamıştır. Birlikte çalışmaya karar verirsek, projenizin mümkün olan en kısa sürede ilerlemesini sağlamak ve süreç boyunca sizi memnun etmeyi sağlamak için mümkün olan her şeyi yapacağız. Bu hikayelerin çoğu, yetkin olmayan tadilat işi ile uğraşanların veya işi almak için çok az peşin ödeme kabul etmelerinden ya da ederin altında fiyat vermelerinden kaynaklanmaktadır ve bu da işin başta sakatlanmasına sebep olmaktadır.

Evet, kredi kartı kabul ediyoruz fakat genel giderleri ve sizin maliyetinizi minimumda tutmak için tercih etmiyoruz.

Bu zor bir soru olabilir, ancak müşterilerimize her zaman beklenen maliyetin ötesinde ek fonlar ayırmalarını tavsiye ederiz. Kötü çerçeve, sorunlu kablolama ve çürüyen ahşap gibi öngörülemeyen sorunlar, teklifte belirtilenlerin haricinde ek maliyetlere neden olabilir. Her zaman bu harcamaları sınırlandırmaya ve bu sorunlu alanları önceden tahmin etmeye çalışıyoruz. Ancak, bazen bir kaplama veya döşemeyi kaldırmadan da sorunları bilemiyoruz.

Tahmin: Bu sadece: projeniz sırasında maruz kalacağınız maliyetlerin kabaca bir aralığı. Tasarım ve malzeme seçimleriniz rafine edildikçe muhtemelen değişecektir. Bu, müşteriye, projelerinin tam özelliklerini belirlemeye devam etmeden önce, projeleri için ne kadar ayırmaları gerektiği konusunda daha iyi bir fikir verir. Teklif: Bu, tipik olarak müşterimizin evine yapılan ziyaretlere dayanan ayrıntılı bir fiyattır. Kesin tasarım planlarını, işçilik ve yapı malzemesi maliyetlerini ve ayrıntılı bir proje kapsamını içerecektir. Herhangi bir çalışma yapılmadan önce hem personelimiz hem de müşterimiz bu teklifi imzalayacaktır.

Farklı teklifleri karşılaştırmak kesinlikle yardımcı olabilir, ancak hizmet, işçilik ve müşteri hizmetlerini değerlendirmek zor olabilir. İster Tadilat 35 ile ister başka bir şirketi seçin ev sahiplerimize her zaman yalnızca kendilerini en rahat hissettikleri yükleniciyi işe almalarını tavsiye ederiz. Unutmayın, kimi seçerseniz seçin, bu kişiler her gün evinizde olacaklar, bu yüzden onlara tamamen güvenmelisiniz.

Genellikle pazartesiden cumaya kadar saat 08:30 - 13:00 arası devam eden tadilat projelerinin kontrolleri ve teslimleri yapılmakta. Sonrasında ücretsiz keşif ve ev içi toplantılar için randevulaşabiliriz.

Evet, tahmini fiyat aralığı veriyoruz çünkü projenizin kendi başınıza ne kadara mal olacağına dair bir fikir edinmenin gerçekten zor olduğunu anlıyoruz. Tahmini tadilat değerini öğrenmek için whatsapp hattından tadilat alanın fotolarını gönder ve bizi ararsanız kesinlikle yardımcı oluruz.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder