Banyo Tadilatı Hesaplama

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİ ÇAĞIRIN

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Banyo Tadilatı Hesaplama Programı

Banyo tadilatı ne kadar tutar? sorusu için aşağıda hazırladığımız banyo tadilatı hesaplama programı evinizin banyo tadilatının aşağı yukarı bir maliyetini oluşturacaktır ve kabaca bir bütçe planlaması yapabilirsinz. Ayrıca bloğumuzda bulunan "Banyo Tadilatı Kontrol Listesi" makalemizi okuyarak profesyonele yakın bir maliyet hesaplaması yapabilirsiniz. Ortaya çıkabilecek extra durumlar (alçıpan tavan, spot aydınlatma duvar/baca yıkım ve yapımları, pencere değişimleri vb.) hesaba katılmamıştır. Tadilat 35'i istediğiniz zaman Ücretsiz Keşif için çağırabilirsiniz.

1- Banyonuzun en ve boy çarpımından çıkan m²'yi yazın.

Açıklama: Bayonuzun en ölçüsü ile boy ölçüsünün çarpımından elde edilen rakam "m²" olarak adlandılır.2- Banyo Dolabı Tipini ve Malzemesini Seçin

Not: İki Tipi bir arada seçemezsiniz.

Tip 1- Hilton Banyo Dolabı

Açıklama: Genel olarak iki kapaklı dolap + aynalı dolap + çamaşır makinesi bölmesinin bir arada olduğu dolap tipine Hilton denir.

Tip 2- Makyaj Dolabı ve Masası

Açıklama: Lavaboyu ayrı kullanıp önüne sandalye konulan ve makyaj vb. işler için kullanılan dolap tipidir.3- Zemin Kaplaması Seramik Ölçünüzü Seçin

Not: Ege Seramik ya da Çanakkale Seramik olarak hesaplanmıştır.4- Duvar Kaplaması Seramik Ölçünüzü Seçin

Not: Ege Seramik ya da Çanakkale Seramik olarak hesaplanmıştır.5- Duş Alanınızın Tipini ve Malzemesini Seçin

Not: İki Tipi bir arada seçemezsiniz.

Tip 1- Duşakabin 90x90 Teknesiz

Duşakabinin cam tipini seçin.

Tip 2- Küvet 140cm6- Tesisatlarda değişiklik olacak mı?

Not: banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerde bulunan tesisatlar 15 yıldan sonra sorun çıkartma olasılığı vardır. Bunan dolayı 3 - 5 yıl sonra banyo ve ya mutfağınızda tekrar tadilat yapmamak için Tadilat 35 tesisatlarınızı yenilemenizi önerir.


Banyo Tamhini Maliyet:  0.00


Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder