TÜM HAKLARI SAKLIDIR

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİ ÇAĞIRIN

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

This website and all its pages are subject to Intellectual and Artistic Works Law and all kinds of audio, video, information documents, brands and all kinds of intellectual and industrial rights and all copyrights and other intellectual and industrial property rights. belong to. The structure and content of this website, all visual materials used on the site are protected under the Law on Intellectual and Artistic Works and Global Law.

Reproduction, translation, storage or processing of information on the site is subject to Tadilat 35's prior written consent. Therefore, the information contained on this site may not be reproduced, published, copied, presented or transferred in any way without the written permission of Tadilat 35. All or part of the site cannot be used in another place without permission.

Tüm Hakları Saklıdır

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Tadilat 35'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Global Kanun kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Tadilat 35'in önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Tadilat 35'in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir yerde izinsiz olarak kullanılamaz.

كل الحقوق محفوظة

يخضع هذا الموقع وجميع صفحاته لقانون الأعمال الفكرية والفنية وجميع أنواع الصوت والصورة والمعلومات النصية والمستندات والعلامات التجارية وجميع أنواع الحقوق الفكرية والصناعية وجميع حقوق النشر وغيرها من حقوق الملكية الفكرية والصناعية Tadilat 35 ملك

 

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder