Kurumsal

Görevimiz

İzmir'de tadilatlarda çözüm odaklı olup, farklı proje ve fikir alternatifleri ile, kaliteyi arkamıza alıp müşteri beklentilerini karşılamak, müşteri politikalarını geliştirip eğitimlere özen gösteren ve sektörümüze öncülük etmek görevimiz ve vizyonumuzdur.

Planlı Hareket Edip

Saha tecrübesine eklenen, yenilikçi politika ve sürekli personel eğitimi ile gelişim planlarımızı yapılanmaktayız. Bu sayede İzmir'de tadilat konusunda çok yönlü çalışmalar yapıp, yapımızın gelişimini destekleyerek markamızın güvene ile anılmasını misyon edindik..

Mutlu Müşteri Yaratmak

Amacımız İzmir'de tadilat konusunda Mutlu Müşteri politikalarımızın gelişimine devam edip yüzlerde tebessüm görmek ve yaptığımız tüm işlerin sorunsuz halledip sizlere kendimizi unutturup mekanlarınızın tadını çıkarttırmaktır.

Evinizi Daha Çok Sevmenizi Sağlıyoruz.

Tadilat 35, danışmanlık ve tasarımdan kaliteli ürün seçimine, sökme ve kuruluma kadar tüm tadilatlarınızın her detayını ele alıyoruz. Tasarım rehberliği. Kaliteli ürünler. Profesyonel kurulum. Mükemmel bir tadilat için ihtiyacınız olan her şey, hepsi tek bir tadilat şirketinden.

Tadilat 35, ev sahiplerinin evlerindeki kullanım alanlarını yenilikçi ürünlerle yeniden şekillendirmelerine yardımcı olan ürünler ve iş çözümler öneriyor.

Temel hedeflerimiz şunları sunmaktır:

  • Ev sahipleri için tadilat çözümleri
  • Bakımı kolay ürünlerin tavsiye edilmesi
  • İşlevsel, çekici ürünlere yönlendirme
  • Kullanışlı tasarımlar yapma

Bir tadilata değil de bir tamirata ihtiyacınız varsa gene sizlere hizmete hazırız. Herhangi bir yapısal hasar (su basması, elektrik hasarı, deprem çatlakları vb.) sonrası hasarlı kısmın tamiratını nasıl yapacağımızı biliyoruz. Yanlış seçim yapmak daha fazla hasara ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Tadilat 35 hem tamirat ihtiyaçlarınızı hem de yeniden inşa ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Bu nedenle, su, yangın, deprem veya fırtına hasarı yaşadıysanız, Tadilat 35 ev tamiratnıza yardımcı olabilir.

Basit onarımlardan iyileştirme projelerine kadar, Tadilat 35 aşağıdaki hizmetleri sunar:

  • Yapısal veya Kısmi Güçlendirme
  • Komple Elektrik, Mekanik ve Sıhhi Tesisat
  • Tüm Çatı Tamiratları
  • Dış Cephe Tamiratı
  • İnşaat Kusurunun Yeniden İnşası
  • Tarihi Mekan Restorasyonu

Tadilat 35 Kimiz?

İzmir merkezli olan Tadilat 35, 2019 yılında İnşaat Mühendisi Melikhan Akçam tarafından kurulmuş olup kişi ve kurumlara özel banyo tadilatı, mutfak tadilatı, elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, parke ve fayans işleri, mobilya tasarım ve imalatları, komple daire, villa ve ofis tadilatı yapmaktayız.

Her türlü tasarım, ev yenileme, ev tadilatı, ev genişletme, bodrum dönüştürme, çatı katı dönüştürme, çatı genişletme ve mutfak genişletme işlerinde deneyim kazandık. Kendimizi her zaman gereksinimlerinizi anlamaya ve uygun maliyetli çözümlerimizle gerçeğe dönüştürmeye adadık. Tüm çalışmalarımızın endüstri standartlarını ve yerel otoriteler tarafından belirlenen bina inşaat kriterlerini uygundur.

Tadilat 35 ekibi, kapsamlı bir deneyime sahiptir ve bu nedenle herhangi bir çatı katı dönüştürme veya mutfak tadilat projesinin bir parçası olarak ortaya çıkabilecek karmaşıklıkları ve olası sorunları anlar.

İşimizi minimum kesinti ve aksaklık ile tamamlıyoruz ve süreci son derece stressiz hale getirmek için gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlıyoruz.

İşimiz Gücümüz Tadilat!