Home Ofis Fikirleri

Yazıcı ve şifonyer ile tamamlanmış geleneksel mutfak ev ofis köşesi

Mutfak masasından çalışmak, biri için çay noktasına daha yakın olmak çok mantıklı olabilir. Kurulumu daha da iyi hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey yazıcıyı saklayacak bir yer. Bu hantal ama gerekli ofis aygıtını barındıracak alan yaratmak için çekmece setinden bir çekmece kaldırdık. Stil bilincine sahip bir çizim seti, dekoru empoze etmek yerine geliştirmeye yardımcı olabilir.

 

 

Takvim duvar planlayıcısı ve saksı bitkileri ile home ofisi.

 Bir dizi saksı bitkisi ile yeşillik dolu bir çalışma ortamı yaratın. Yapraklı bitki saksıları, bir çalışma alanı için ideal olan sakin ve rahatlama duygusu uyandırmaya yardımcı olur. Havalı Eames tarzı sandalyeler, açık ampul aydınlatması ve dekoratif aksesuarlarla modern bir dokunuş katın. Bir açıklama duvar boyası, bir masayı yerleştirmek için açıkça tanımlanmış bir bölge oluşturmaya yardımcı olur.

 

 

Dosya düzenleyicili ve tekerlekli metal arabalı ev ofis dolapları.

 Tüm dağınıklığı kapalı kapılar ardında tutun. Bir ev ofisiniz olması güzel ama işiniz çok fazla şey içeriyorsa, ona özel bir alan verin. Tekerlekli arabalı bir dolap gibi, masanın yanında serbestçe dolaşabilirsiniz. Her şeyi kontrol altında tutmak için çok sayıda kutu, dosya ve kavanoz içeren daha fazla depolama alanı ekleyin.

 

 

 

 

 

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder