Bodrum Katının Tasarım Fikirleri

Bodrum katı, eğlence ve aile aktiviteleri için bir yer haline geldi. Bu blog yazısında, bütçeyi aşmadan aileyi eğlenceli bir alanda bir araya getirebilmeniz için size bodrum katı tadilatı fikirlerini bir bütçeyle vereceğiz. Ayrıca bodrum kat banyo tadilatı için size kolay çözümler sunuyoruz, böylece alanınız sınırlı olsa ve küçük bodrum tadilat fikirlerine ihtiyacınız olsa bile bodrum alanınız tamamen işlevsel ve güncel hale gelir. İster çok fazla, ister çok az yeriniz olsun, bodrumunu eğlence ve aile için bir yer haline getirmeniz için doğru fikir ve araçlara sahibiz.

2021'deki yeni bodrumun en büyük anahtarı işlevsellik olacak. Bodrum katı, eğlence için olduğu kadar yaşamak ve çalışmak için başka bir alan haline geliyor. Birçok ev sahibi bu özel alanı ikili kullanımlar için bir yer olarak kullanıyor ve ekibimiz size bunun nasıl yapılabileceğini anlatıyor.

En sıcak trendlerden biri yerleşik raflardır. Pek çok bodrum katı alanla sınırlı olduğundan, raflarınızın duvarlarınıza yerleştirilmesi, ev sahiplerinin kendilerini bu kadar kutulanmış hissetmelerine izin vermez. Bu raflar, bodrumunuza evde bir his vermek için dekorasyon için harikadır.

Cesur ve canlı renkler söz konusu olduğunda birçok bodrum katı göz ardı edildiğinden renk başka bir büyük trend. Birçoğu, bodrumun yeraltında olması ve görüş alanının dışında olması nedeniyle mülayim kalması gerektiğini düşünüyor, ancak bu doğru değil. Bodrumunuzda ne kadar çok renk varsa, o kadar çok ev gibi hissedeceksiniz.

Pek çok insan kendilerini giderek daha fazla evden çalışırken bulduğundan, birçok bodrum katı ev ofis olarak ikiye katlanıyor. Evin geri kalanının gürültüsünden uzakta, birçoğu yeni dekore edilmiş ve yenilenmiş bu alanları işlerini halletmek ve evin aynı alanlarında çok fazla zaman geçirmiyormuş gibi hissetmek için kullanabilir.

İnsanlar ofise gitmiyorsa, büyük olasılıkla spor salonuna da gitmiyorlar. Fitnes rutinlerine ayak uydurmak isteyenler için bodrum, evde spor salonu kurmak için en iyi yer haline geldi. Alanınızda yeterli alan varsa, sağlıklı ve formda kalırken bazı ekipman koymak ve biraz mahremiyet kazanmak için harika bir alandır.

Bodrumunuzu oyun odası yapmak uzun yıllardır bir gelenektir. Bodrum, çocukların gürültü yapmaları, tüm oyuncaklarıyla oynamaları ve çizilmelere, boya kalemlerine ve oyuncaklara dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmış zeminleri ve duvarları dağıtmaları için harika bir yerdir.

Birçok ev sahibi bodrumlarına mutfak eklemeye başladı. Bodrumunuzu eğlence alanınız yapmayı seçerseniz, odadan çıkmadan ve büyük oyundan uzaklaşmadan yemek pişirip servis yapabileceğiniz bir bar/mutfağa sahip olmak idealdir.

Tüm trendlerin en büyüğü ev sinemasıdır. Kim kendi evinin rahatlığında sinema keyfi yaşamak istemez ki? Pek çok hizmette akan filmlerle, aileler ve arkadaşlar en son filmleri ve çıkanları izlemek için bodrum katındaki rahatlığında bir araya gelebilirler. Büyük ekran TV için yer ve çok sayıda sandalye ve kanepe ile bodrum, karanlıkta oturmak ve filmler tarafından çırpılmak için en yeni yerdir.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder