Hizmetlerimiz

Komple Tadilat İzmir

Komple Tadilat

Tüm tadilat işlerini, elektrik, tesisat, doğalgaz kalorifer, mutfak ve banyoyu istediğiniz tasarımın ve ürünler ile yapıyoruz. Kendinize bir listesi hazırlayın. Ücretsiz teklif alın.

Mutfak Tadilatı İzmir

Mutfak Tadilatı

İster fayans döşeyin, ister yeni dolaplar yaptırın, İzmir'in tadilat firması Tadilat 35 mutfağın tüm tadilatları halledecek donanıma sahiptir. Sonuçta mutfak evin kalbidir. Ücretsiz teklif alın.

Banyo Tadilatı İzmir

Banyo Tadilatı

İzmir dahilinde her ailenin bütçesine uygun fiyat aralıkları ile ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızı takip edebilir. Size uygun teklifler isteyebilirsiniz. Ücretsiz teklif alın.

Elektrik Tadilatı İzmir

Elektrik Tesisatı

Sahip olduğumuz yetki belgesi ile elektrik tesisatlarına müdahale edebilir ve tüm değişiklik ve yenilemelerini yapabilir veya modern anahtar ve prizler takabiliriz. Ücretsiz teklif alın. 

Sıhhi Tesisat İzmir

Sıhhi Tesisat

Temizi su ve pis su tesisatlarının gerekli bakım onarım değişiklikleri yapmakta ve projelerini imzalamaktayız. Bir yapının ömrü tesisatları kadardır. Ücretsiz teklif alın. 

Boya Badana İşleri İzmir

Boya İşleri

İzmir genelinde, tüm ev ve iş yerlerine dış cephe ve iç cephe boya badana işleriniz için yetişmiş tecrübeli ekibimizle hizmet sunmaktayız. Ücretsiz teklif alın. 

Alçıpan Sıva İşleri

Alçıpan & Alçı Sıva

Alçıpan ile duvar ve tavanlarınızda harikalar yaratır , sanatımızı icra eder görenleri hayran bırakırız. Alçıpanla yapılan işler evinizin havasını değiştirir. Ücretsiz teklif alın.

Çatı Tadilatı İzmir

Çatı Tadilatı

Çatı binanın, en fazla hasar alan, en çok bakıma ihtiyaç duyan ama göz ardı edilen kısmıdır. Her 7 yılda bir bakım ister. Çatı bakımı bina ömrünü uzatır. Ücretsiz teklif alın.

Projelendirme İzmir

Projelendirme

Tüm mimari proje, statik proje, mekanik proje ve elektrik tesisat projelerinizi çizip onaylarını alıyoruz ve 3 boyutlu çizimleri ile hata payını düşürüyoruz. Ücretsiz teklif alın.

Dekorasyon İşleri İzmir

Dekorasyon

Ev ve iş yerinizde ki eşyalar dahil her şeyiyle bazen küçük bazen komple değişikliklerle bambaşka hale getirip kullanım ve satış değerini en üste taşıyoruz . Ücretsiz teklif alın.

Dış Cephe Tadilat tamirat İzmir

Dış Cephe

Yeni bir dış cephe yeni bir bina gibidir. Isı yalıtım (mantolama), cephe yenileme işlerinizi ve boya, sıva - sıva tamiratlarınızı güvenceli yapıp teslim ediyoruz. Ücretsiz teklif alın.