Boya Badana İşleri - Tadilat 35 İzmir Tadilat Ofisi

Mükemmel Değişim

Anahtar teslim tadilat yaptırmak ev ve iş yerinizde ki alanlara ayrı zamanlarda tadilat yaptırmaktan daha ucuza ve daha homojen bir yapıya sahip olmanızı sağlar.

Tadila 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Boya Badana İşleri

Boya, Leke, Sprey ve Daha Fazlası

Yeni bir kat boya, herhangi bir odaya ve ya dış cepheye hayat verir. İster iç mekan ister dış mekan boya işiniz olsun, deneyimli ekiplerimiz size yardımcı olacaklardır. Boyada temiz işçiliğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve hak ettiğiniz ayrıntı düzeyini ve profesyonelliği sunmak bizim görevimizdir.

Duvar Dekorları ve Stropiyer

Stropiyer, herhangi bir odaya zarif bir dokunuş katar. Uygun renklerle boyandığında harika bir görünü verir. Dekoratif boya ve duvar çıtaları ile daha da estetik bir alan elde edersiniz

Kapı Boyama

Kapılarınızı sökmek ve her birini boyamak çok zaman alıyor ise zamanın çok kısa bir bölümünde kaliteli bir boya işi uygulamak için gerekli araçlara ve becerilere sahibiz. İster sadece ön kapınızın boyanmasını ister tüm kapılarınızın boyanmasını isteyin bizi arayabilirsiniz.

Mobilya Boyama ve Ahşap Boyama

İster mutfak sandalyelerinize renk katmak ister ikinci el bir masayı boyamak için yardıma ihtiyacınız olsun, İzmir'in tadilat şirketi Tadilat 35 size yardımcı olacaktır. Deneyimli uzmanlarımız, mobilyalarınızı boyamak için gereken tüm beceri ve deneyime sahiptir.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder