Çatı Tadilatı

Mükemmel Değişim

Anahtar teslim tadilat yaptırmak ev ve iş yerinizde ki alanlara ayrı zamanlarda tadilat yaptırmaktan daha ucuza ve daha homojen bir yapıya sahip olmanızı sağlar.

Tadila 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Çatı Tadilat, Tamirat ve Yenileme

Kurun, Temizleyin, Değiştirin ve Daha Fazlası

Tavan arası, enerji verimliliği, iç mekan hava kalitesi ve çatı bütünlüğü söz konusu olduğunda gözden uzak ancak önemlidir. Tavan aralarını iyi durumda tutan ve çok daha pahalı onarımları önleyerek paradan tasarruf sağlayan beş tür proje vardır.

Çatı Merdivenleri & Tavan Arası Kapı Montajı

Tavan arası her zaman erişilmesi kolay bir oda değildir. Merdivenden çıkmaktan bıktıysanız, tavan arası alanınızı depolama ve daha fazlası için kolayca kullanabilmeniz için yerel Bay Tamircinizle açılır merdivenlerin montajı hakkında konuşun. Ev geliştirme uzmanlarımız ayrıca göze hoş gelmeyen çatı kapılarını onarabilir veya tamamen yeni çatı katı kapıları kurabilir.

Çatı Yalıtımı

Yalıtım seviyesini ve kalitesini kontrol ediyor, önerilerde bulunuyor ve havalar ısındığında veya soğuduğunda sizi koda ve pembede tutmak için birçok yalıtım türü kuruyoruz. Klimanızın ve ısıtıcınızın mecbur kalmadıkça fazla mesai yapmasını istemiyoruz. 

Küf Önleme

Çatınız ve çatı katınızın tavanı bir ve aynıdır. Tavan arasında çatlaklar ve delikler varsa, dışarıdan gelen nem küf, küf ve ahşap çürümesine neden olur. Önleyici bakım ve sorun belirtilerini erkenden ele almak, cebinizde sadece para demektir.

Yapısal Bütünlük

Tavanınızdaki lekeler veya duvarlarda yüksek su hasarı gibi herhangi bir sızıntı belirtisi varsa, çatı alanlarını su hasarı açısından inceliyor ve keresteyi hızlı ve profesyonel bir şekilde değiştiriyor ve maliyetli çatı onarımlarına olan ihtiyacı önlüyoruz. Ev geliştirme uzmanlarımız, aşırı rüzgar olaylarında çatıdan kalkmayı önlemek için duvar çerçevesine takılan tüm çatı makaslarına kasırga kayışları / bağları / klipsleri de takabilir.

Havalandırma Temizleme & Tavan Arası Fan Kurulumu

Tavan arası ve çatı havalandırmaları temiz olan havanın tavan arasından geçmesine izin verir ve benzer şekilde tavan arası vantilatörleri tavan arası sirkülasyonuna yardımcı olarak çatı katınızı kuru, havanızı taze ve evinizi yaz sıcağında serin tutar.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder