Sıhhi Tesisat

Banyo Tadilatı

Mükemmel Değişim

İster düşük akışlı tuvaletler kuruyor ister mevcut bir tuvaleti tamir ediyor olun, deneyimli ustalarımız işi doğru yapacak becerilere sahiptir. Evet, iş kokuyor. 

Tadilat 35 Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Çağırın

Tüm İzmir dahilinde Ücretsiz Keşif arkadaşlarımız gelsin ev ve iş yerinizi görsün yapılacaklar hakkında bilgi alışverişi yapalım ve fiyatlandıralım.

Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Değiştirin, Onarın, Yalıtın, Kurun ve Daha Fazlası

Sıhhi tesisat içinde iki kısım vardır. Yaşam alanınıza kullandığınız ve içtiğiniz suyu sağlayan "temiz su tesisatı" ve bu kullanım sonucu oluşan atık suyun yaşam alanından uzaklaştırılmasını sağlayan "pis su tesisatı". Bu tesisatlar ya yerlerde yada duvarlarda gömülü olduğundan herhangi bir sorun olduğunu ya alt komşunuz şikayete geldiğinde ya küf kokusunda yada parkeler kapandığında anlayabilirsiniz. Tamiratı hiç keyifli değildir. Komşunuzla kavga etmek ya küf kokusunda daha fazla yaşamak ve ya daha fazla evde kabaran nokta görmek istemiyorsanız acilen müdahale etmeniz gerekmektedir.

Sızdıran borular ve musluklar öğlece bırakılırsa çok fazla su ve para israfına neden olabilir. Tadilat 35, eviniz için musluk tamiri, tuvalet değişimi, boru izolasyonu ve daha fazlasını içeren sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktan mutluluk duyar. Yerel Bay Tamirciniz için hiçbir iş ne çok büyük ne de çok küçük. Bitti Doğru Garantimize güvenebilirsiniz.

Musluk Tamiri ve Montajı

Tecrübeli tamircilerimiz, pahalı değişimlerden kaçınmak için kırık veya sızdıran armatürleri onarmayı tercih eder. Ev geliştirme uzmanlarımız, işi tamamlamak için gereken tüm araç ve parçalarla çalışmaya hazır hale gelir. Sızdıran musluklardan kırık duş başlıklarına kadar hiçbir onarım işi çok küçük değildir.

Karter Pompasının Değiştirilmesi

Karter pompası, bodrum taşmasına karşı son savunma hattıdır. Karter pompanızın kurulması ya da değiştirilmesi gerekiyorsa, bir gün bile beklemeyin. Tadilat 35, dalgıç veya ayaklı karter pompanızı kurar ve ya değiştirir.

Kalorifer Tesisatları ve Petek Temiziliği

Kalorifer tesisatınızın yapılması ve ya tamir edilmesi gerekiyor radyatörleriniz ve petekleriniz eskimiş ve ya bakıma ihtiyaç duyuyorsa Tadilat 35 gerekli tüm çalışmayı yapacaktır. Ayrıca petek temizliklerinizi yapıp kış hazırlığınıza katkıda bulunur yakıt maliyetlerinizi düşüre biliriz.

Tadilat 35, büyük ve küçük çok çeşitli hizmetler sunar. Sırf listelenen bir sıhhi tesisat hizmeti görmediğiniz için İzmir'in Tadilat uzmanı Tadilat 35'in size yardım edemeyeceği anlamına gelmez. Daha fazla bilgi için Tadilat 35'i arayın.

Lavabo Kurulumu ve Onarımı

Mutfağınızı yepyeni bir mutfak lavabosu ile yenileyin. Ne tür bir lavabo kurmak istediğinize karar verdiğinizde, yerel Tadilat 35 eski lavabonun çıkarılmasına ve yeni lavabonun düzgün bir şekilde kurulmasına yardımcı olacak - hepsi bir günlük iş!

Boru İzolasyonu

Tadilat 35, boru yalıtımı gibi yeşil iyileştirmeler yapma konusunda uzmanlaşmış, sigortalı bir ev onarım yüklenicisidir. Borularınızı ve su ısıtıcınızı yalıtmak, enerji maliyetlerinden tasarruf etmenin harika bir yoludur. Paradan tasarruf edecek ve sıcak su için bekleme süresini azaltacaksınız.

Küçük Tesisat Sızıntıları

EPA'ya göre, sızdıran borular ve armatürler her yıl 10.000 galondan fazla suyu boşa harcayabilir. Tamircilerimiz, sorunlu boruları, tuvaletleri ve armatürleri su faturanıza zarar vermeden önce onaracak veya değiştirecek beceri ve uzmanlığa sahiptir. Tadilat 35, güvenebileceğiniz çözümü noktasıdır.

Tuvalet Tamiri ve Montajı

İster düşük akışlı tuvaletler kuruyor ister mevcut bir tuvaleti tamir ediyor olun, deneyimli ustalarımız işi doğru yapacak becerilere sahiptir. Evet, iş kokuyor. Ancak tamircilerimiz işi doğru ve zamanında yapmaktan mutluluk duyarlar.

Sıhhi tesisat temiz su sağlamak ve atık suyu evden uzaklaştırmak için kullanılır. Mutfak ve banyo gibi çeşitli alanlarda, bu kadar kolay bir şekilde kullanabildiğimiz için hayatımıza konfor ve güzellik getiriyor. Temiz su temini ve atık uzaklaştırma imkanı olmasaydı ne olacağını tahmin edebilirsiniz. Kısa bir su kesintisi bile nasıl zorluklara yol açıyor. Birde gidelerin tıkandığını düşünün.

Temiz su, atık su, kalorifer ve benzeri ısınma tesisatları çoğunlukla sıva altı ve şap altı dediğimiz duvar içinde ve zemin içinde saklı olarak bulunur. Su ile alakalı yapılan tesisatlar binanın ömrünü belirleyen ana unsurlardandır. Çünkü temel olarak beton su bazlıdır ve sürekli su ile karşılaşması ile çözülmeye başlar. Sonuç binada geri dönülemez çatlaklar kolon ve kiriş gibi bina ana taşıyıcı unsurlarda beton içi demir çürümesi gibi tehlikeli sonuçlar doğurur.

Böyle bir durumla karşılaştı iseniz öncelikle tesisat düzenlenmeli ve sonrasında bina taşıyıcılarında kimyasal yada mekanik tamirat ve desteklemeler yapılıp bina güçlendirilmelidir. Binanın zayıf düşmesine sebep olabilecek olan şey damla damla ama sürekli olan bir kaçktır. Bazen drenaj hattı yapılmamış bir binanın temeli bile kayabilir.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Bizi davet edin gelelim ücretsiz keşif yapalım. Sorunlarınıza beraber çözüm bulalım.

Bunu paylaşın arkadaşlarınızda okusun!

Facebook'a GönderWatsapp'a GönderTwitter'a GönderLinkedIn'e Gönder